Azərbaycanda tədbirlər və konsertlərƏlaqə
Oktyabrın 29-da Heydər Əliyev Sarayında Leonid Aqutin və Anjelika Varumun konserti
Oktyabrın 29-da Heydər Əliyev Sarayında Leonid Aqutin və Anjelika Varumun çoxdan gözlənilən konserti keçiriləcək. Bu cütlük çoxdan öz ruhlandırıcı mahnıları və xarizması ilə milyonlarla pərəstişkarının qəlbini fəth edib.
Heydər Əliyev adına saray — Bu, mükəmməl akustik avadanlıqları və tamaşaçılar üçün rahatlığı ilə tanınan müasir konsert məkanıdır. Bir çox dünya ulduzları burada çıxış edib və indi Leonid Aqutin və Anjelika Varum ilə unudulmaz axşam keçirməyin vaxtıdır.
Leonid Agutin — Rusiyanın ən məşhur musiqiçilərindən biri, həmçinin "Səs" şousunun hörmətli mentoru. Onun mahnıları dərin mənalar və özəyinə toxunan melodiyalarla doludur. Angelika Varum, öz növbəsində, ilk notlardan tanınan unikal vokala malikdir. Onun ifaları həmişə emosiya və səmimiyyətlə doludur.
Konsertdə tamaşaçılar həm yeni kompozisiyalarla, həm də artıq rus səhnəsinin klassiklərinə çevrilmiş zamanın sınağından çıxmış hitlərlə tanış olacaqlar. Bu axşam hadisəli və unudulmaz keçəcəyini vəd edir, çünki yaradıcılıq yolları təkcə həyatda deyil, həm də musiqidə bir-birinə qarışan iki musiqi əfsanəsi səhnədə görüşəcək.
Bu sehrli tədbirin bir hissəsi olmaq fürsətini qaçırmayın! Leonid Aqutin və Angelika Varumun konsertinə biletləri indi saytımızdan əldə edə bilərsiniz. Tələsin, yerlərin sayı məhduddur! Sevimli mahnılarınızın canlı ifasından həzz alın və əsl musiqi festivalının ab-havasına qərq olun.