Azərbaycanda tədbirlər və konsertlərƏlaqə
Bakıda Marsa Otuz saniyənin möhtəşəm konserti
Oktyabrın 22-də Bakıda Milli Gimnastika Arenasında Amerika rok qrupu Thirty Seconds To Mars-ın çoxdan gözlənilən konserti keçiriləcək. Bu axşam bütün alternativ rok həvəskarları üçün əsl bayram olacağını vəd edir.
Milli Gimnastika Arenası — Bu, Bakının tam mərkəzində yerləşən müasir və geniş məkandır. O, əla akustikası və tamaşaçılar üçün rahat şəraiti ilə məşhurdur ki, bu da onu dünya səviyyəli konsertlərin keçirilməsi üçün ideal yerə çevirir.
1998-ci ildə Jared və Shannon Leto qardaşları tərəfindən qurulan Thirty Seconds To Mars filmi uzun müddətdir ki, bütün dünyada milyonlarla pərəstişkarın qəlbini fəth edib. Qrup həmişə canlı vizual effektlər və təsvirolunmaz enerji ilə müşayiət olunan güclü canlı ifaları ilə tanınır.
Bu konsertdə pərəstişkarlar həm "The Kill", "Closer to the Edge" və "Kings and Queens" kimi dünyaca məşhur hitləri, həm də son albomdan yeni bəstələri dinləyə biləcəklər. Qrupun solisti Jared Leto özünün xarizmatik ifaları və ilk notlardan adamı valeh edən dərin səsi ilə tanınır.
Bu möhtəşəm tədbirin bir hissəsi olmaq fürsətini qaçırmayın! Marsa Otuz Saniyə konserti üçün biletləri indi saytımızdan əldə edə bilərsiniz.
Milli Gimnastika Arenasında Marsa Otuz Saniyə konserti — Bu, təkcə sevdiyiniz mahnıların canlı ifasından həzz almaq fürsəti deyil, həm də əsl rok şousunun atmosferinə qərq olmaq şansıdır. Tələsin, çünki biletlər inanılmaz sürətlə uçur. Veb saytımızda biletlər alın — bu əla axşam və unudulmaz təcrübənin qarantıdır.