Azərbaycan - İsveç matçı: UEFA Millətlər Liqası Tofiq Bəhramov adına stadionda
UEFA Millətlər Liqası çərçivəsində Azərbaycan və İsveç milli komandaları arasında maraqlı oyun baş tutacaq. Bu tədbir zəngin tarixi və müasir şəraiti ilə tanınan məşhur Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunda baş tutacaq.
Bakıda yerləşən Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu Azərbaycanın ən böyük idman obyektlərindən biridir. Stadion 30.000-dən çox tamaşaçı tutumuna malikdir və ən son texnologiya ilə təchiz olunub ki, bu da onu beynəlxalq oyunlar üçün ideal məkana çevirir.
Təcrübəli məşqçinin rəhbərliyi altında Azərbaycan millisi doğma meydanda özünün ən yaxşı keyfiyyətlərini nümayiş etdirməyə hazırdır. Komanda güclü rəqib - nizam-intizamı və taktiki bacarığı ilə seçilən İsveç millisi ilə görüşə fəal hazırlaşır. İsveçli futbolçular da öz növbəsində yüksək oyun nümayiş etdirmək və qələbə uğrunda mübarizə aparmaq niyyətindədirlər.
Azərbaycan - İsveç oyunu gərgin və emosional keçəcəyini vəd edir. Minlərlə futbolsevərin tribunalara toplaşaraq komandalarını dəstəkləmək və əsl idman bayramı ab-havasından həzz alacağı gözlənilir.
Azərbaycan - İsveç oyununa bilet al. UEFA Millətlər Liqası. Komandanıza dəstək olun və Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionunda maraqlı oyunun şahidi olun.